Zamiłowanie i pasja...

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Cormax Sp. z o.o. jest polską, rodzinną firmą specjalizującą się od wielu lat w systemach alarmowych.

Początki działalności przypadają na lata osiemdziesiąte.

Przeszło 40 lat temu założyciel Bogdan Grabowski widząc zapotrzebowanie na polskim rynku na systemy alarmowe postanowił założyć przedsiębiorstwo, które miało zajmować się projektowaniem i instalacją szeroko rozumianych systemów zabezpieczeń.

Zamiłowanie i pasja do zabytków miała szczególny wpływ na rozwój firmy, gdyż w latach 90 tych spółka wykonała systemy zabezpieczeń we wszystkich najważniejszych zabytkowych obiektach w Polsce.

Obecnie przedsiębiorstwo serwisuje kilkadziesiąt dużych obiektów m.in.  fabryki, muzea czy centra handlowo usługowe a także zajmuje się nowymi realizacjami.

Dlaczego my?

Przemawia za nami doświadczenie, którego potrzebujesz.

Przeszło ponad 40 lat w branży sprzedaży i instalacji szeroko rozumianych systemów zabezpieczeń.

Tylko my!

Wybierz nas i przekonaj się, że taka firma jak Cormax jest tylko jedna.

Serwisujemy kilkadziesiąt muzeów i dużych obiektów przemysłowych w kraju a także zajmujemy się nowymi projektami począwszy od domów jednorodzinnych po duże fabryki czy muzea. Na naszej liście realizacji jest przeszło 800 wykonanych i serwisowanych kontrahentów. Te liczby mówią same za siebie.

 • Potwierdzamy wysoką jakość i profesjonalność wykonywanych usług.
  Ocena dotychczas zrealizowanych zadań i doświadczenie ze współpracy z firma CORMAX Sp. z o.o. dają podstawę do rekomendowania przedsiębiorstwa do wykonywania trudnych i złożonych prac związanych z wykonywaniem zabezpieczenia w obiektach zabytkowych i muzealnych

  mgr Piotr Ogrodzki
  Ośrodek Ochrony Zbiorów Publicznych
 • Dziękujemy za nieocenioną fachowość i determinację przy tworzeniu nowego wizerunku historycznego obiektu, ale również za serdeczność i fachowość, dzięki której tak wielkie przedsięwzięcie zakończyło się wspaniałym sukcesem.

  Magdalena Piasecka-Ludwin
  INTEGER SP. Z O.O.
 • Podczas kilkudziesięcioletniej współpracy z przedsiębiorstwem Cormax zrealizowaliśmy wiele projektów polegających na instalacji nowych systemów jak i modernizacji starych. Pracownicy spółki posiadają odpowiednia wiedzę i doświadczenie, wykazują się również uczciwością i rzetelnością w trakcie pracy z naszą instytucją. Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą Cormax. Wszystkie zlecenia wykonywane są terminowo i z zachowaniem najwyższej jakości. Przedsiębiorstwo jest rzetelnym wykonawcą, którego szczerze polecamy.

  Karol Wojtowicz
  Dyrektor Muzeum-Zamku w Łańcucie
WhatsApp
Cormax
Witaj.
W czym możemy Ci pomóc?